Eko Impuls - Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą założoną przez ludzi dla których odnawialne źródła energii są pasją od wielu lat. Naszym szeroko pojętym interesem jest zapewnienie dostępu do oferty EKO rozwiązań, możliwie największej ilości gospodarstw domowych, jak również przedsiębiorców. Proponujemy rozwiązania, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo energetyczne, zwiększać efektywność i konkurencyjność na rynku, dają wymierne korzyści finansowe ale również korzyści społeczne. Ponadto, dbamy o środowisko w którym żyjemy. Inwestujemy lokalnie bo wiemy jak ważny jest rozwój lokalnych środowisk a w szczególności środowisk wiejskich i wiejsko-miejskich. Dzięki temu coraz chętniej mieszkańcy przekonują się do Naszej oferty a to przekłada się na ilość realizacji które z miesiąca na miesiąc powiększają się.

 

To co nas wyróżnia

 
  • Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt który jest objęty gwarancją i serwisem.
  • Naszym klientom udzielamy finansowania poprzez leasing konsumencki oraz leasing operacyjny na zakup instalacji w ramach Grupy Eko Impuls.
  • Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie inwestycji.
  • Dla Naszych klientów pozyskujemy również dotacje i/lub dofinansowania.
  • Dzięki współpracy z firmą Pro Solare Sp. z o.o. (Grupa Pro Futuro, www.pro-futuro.eu) świadczymy kompleksowe usługi związane z realizacją elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych budowanych w modelu „pod klucz”. Pro Solare pełni rolę dewelopera i gwaranta jednocześnie, dzięki czemu każda powierzona złotówka jest mądrze wydawana z zamiarem czerpania zysków w przyszłości.